KHL ZAGREB (U13)

Godina osnivanja 1981
Država Hrvatska
Domaći teren Klizalište Velesajam, Joszefa Antalla bb
Glavni trener Blagus Mislav
Predsednik kluba Zovko Stjepan
Podpredsednik kluba Stipković Dino

KHL ZAGREB (U13) Roster

KHL ZAGREB (U13) STATISTIKA IGRACA

#IgračPozicijaGPGAPTSPIMPPGSHGGWG
9Ranogajec RokoForward100110000
10Salihagić Goleš GašparDefense163142001
11Eror AndrejForward16115162113
14Dorogi Bubrić FranDefense111014001
15Stanko JanForward1257122101
17Stublić JurajDefense83034000
18Biban KrisForward41010000
20Kralj GašparForward70440000
21Udiljak AndroDefense, Forward161564000
24Hrvačić MaksimForward16215262021
26Lacković LukaForward162138000
29Radošević FranDefense, Forward92020000
33Kopjar IvanDefense160220000
59Ferečina BrunoForward10000000
66Dejanović LavForward50000000
67Hrastović Ižaković DominikDefense1643710001
69Mihalić LovroDefense163470000
71Dyubak ArtemiiDefense123032000
75Vidaković MateoDefense, Forward143360001
88Trupeljak LukaForward1215610000
97Sesar TomislavForward51010000

KHL ZAGREB (U13) STATISTIKA GOLMANA

#IgračGPSAGASVSV%TOI
3Vujisić Saša1111812106898210
39Vidušin Robert12701159843215
99Lučić Leon1061754885187
DatumDomaćiRezultatGostiVreme

U13 2023

Poz.TimGPWLOTWOTLPTSGFGADiff
1121101035102696
2161150033723042
3141210130932271
416860226653233
5125520192729-2
6156801194451-7
7155910174762-15
81401310211138-127
91201101112103-91

U13 2022

Poz.TimGPWLDPTSGFGADiff
155431119713217115
2563116971913853
35531131173893851
456281711671004753
55619132462443113
654172413473963-24
754103212323593-58
85483792526114-88
954539102026141-115
1000000000
1000000000

Trener Novotny Jan

Sadašnji tim
ZAG (U13)
Datum rođenja
30/01/1994
Godina
30