HK NS STARS (U13)

Foto: Duška Perović-Cicmil

Sa velikim entuzijazmom i iz ljubavi prema hokeju, prvenstveno vođeni idejom da se baza igrača poveća i da se mlađim selekcijama omogući maksimalno kvalitetan rad i napredak, klub novosadskih hokejaških zvezda ili zvanično Hokej klub NS STARS, osnovan je 2002. godine u Novom Sadu.

Osnovali su ga zajedno iskusni sportski radnici i roditelji tadašnijh “šestica” i “osmica”, tako da je klub od samog početka orijentisan na rad sa mlađim selekcijama i okrenut ka popularizaciji ovog olimpijskog sporta u nas.

Godina osnivanja 2002.
Država Srbija
Klizalište Ledena dvorana SPENS,
Sutjeska 2, 21000 Novi Sad, Srbija
Glavni trener Siniša Pajić
Predsednik kluba Dragoslav Pajić
Podpredsednik kluba Nenad Vukelić

Poslednje novosti

Posts not found

 

NS STARS (U13) Roster

NS STARS (U13) STATISTIKA IGRACA

RangIgračPozicijaGPGAPTSPIMPPGSHGGWG
1Vtiurin PotapDefense141914330124
2Šerbula DušanForward131614302123
3Vidović LeonForward141512274002
4Tomanović UrošForward141211232111
5Cicmil VasjaForward11127194302
6Rajačić VukForward147292000
7Kovalchuk TimofeiForward146390000
8Nakarada NoaDefense1417810000
9Rajačić SergejForward124370000
10Čapko MatijaDefense140440000
11Gantar FilipDefense141234010
12Maksimović UrošForward81230000
13Lusty FilipDefense90110000
14Ubović ViktorForward80112000
15Golubović VukašinForward00000000

NS STARS (U13) STATISTIKA GOLMANA

RangIgračGPSAGASVGAASV%TOI
1Maksimov Vid9764720.93947321
2Grijak Danilo3144100.0071472
DatumDomaćiRezultatGostiVreme

U13 2023

Poz.TimGPWLOTWOTLPTSGFGADiff
11312010381076101
2151310136982276
3161150033723042
416860226653233
51365202232293
6167801224852-4
71651010174866-18
81511310516138-122
91601501112123-111

U13 2022

Poz.TimGPWLDPTSGFGADiff
155431119713217115
2563116971913853
35531131173893851
456281711671004753
55619132462443113
654172413473963-24
754103212323593-58
85483792526114-88
954539102026141-115
1000000000
1000000000

Trener Pajić Siniša

Država
srbSerbia
Sadašnji tim
NSS (U13), NSS (U15)
Datum rođenja
04/04/1996
Godina
28