SKHL CRVENA ZVEZDA (U13)

Poslednje novosti

Posts not found

HK CRVENA ZVEZDA (U13) Roster

HK CRVENA ZVEZDA (U13) STATISTIKA IGRACA

#IgračPozicijaGPGAPTSPIMPPGSHGGWG
2Nešković NemanjaForward12114150101
5Matijević StefanDefense1299180112
6Ilić DimitrijeForward11103130202
7Petrović JakšaDefense122686001
11Vidić ZojaDefense121340000
12Pešić DragošDefense1279162110
13Filipovic PetarForward123580000
13Gojković ViktorForward123583000
14Majstorovic MihailoForward12661212001
14Kusmuk VukForward122240000
16Majstorovic MarkoForward12104142001
17Rošulj PavleDefense82572000
18Vilimonovic VukForward12184224202
19Nikolić NenadForward123360000
20Milivojevic VidDefense1266120001
21Turi LeonForward126060000
22Marjanović AndrejForward122240000

HK CRVENA ZVEZDA (U13) STATISTIKA GOLMANA

#IgračGPSAGASVSV%TOI
1Lajtman Andrej1211110909158
89Spalević Alek1294589947298
DatumDomaćiRezultatGostiVreme

U13 2023

Poz.TimGPWLOTWOTLPTSGFGADiff
11312010381076101
2151310136982276
3161150033723042
416860226653233
51365202232293
6167801224852-4
71651010174866-18
81511310516138-122
91601501112123-111

U13 2022

Poz.TimGPWLDPTSGFGADiff
155431119713217115
2563116971913853
35531131173893851
456281711671004753
55619132462443113
654172413473963-24
754103212323593-58
85483792526114-88
954539102026141-115
1000000000
1000000000