SKHL CRVENA ZVEZDA (U15)

Poslednje novosti

Posts not found

HK CRVENA ZVEZDA (U15) Roster

HK CRVENA ZVEZDA (U15) STATISTIKA IGRACA

#IgračPozicijaGPGAPTSPIMPPGSHGGWG
1Veselinović LukaForward100006000
2Imamović AndrejDefense00000000
3Mudrenović MilošForward14719262100
4Vračević NikolaDefense1501113000
5Matijević StefanDefense81012000
6Milikić MaksimForward43032000
7Veljić PavleDefense130332100
8Filipović LukaForward150116000
9Kukić ViktorDefense141041457200
11Gojković FilipDefense152026001
12Milošević IgnjatForward161010206311
13Gojković ViktorForward20000000
13Batanjac UnaDefense22020001
14Majstorovic MihailoForward00000000
15Stanarčević MarkoForward80110000
15Batanjac UrošForward60000000
15Stančević MihailoForward110227000
16Majstorovic MarkoForward00000000
17Vidaković PetarDefense13681417101
18Dimitrić NemanjaForward141451924305
20Vidaković MašaDefense110000000
21Solovyev AndreyDefense123142010

HK CRVENA ZVEZDA (U15) STATISTIKA GOLMANA

#IgračGPSAGASVGAASV%TOI
22Iris Jerković162333519816.58850570
30Milanović Strahinja4707633.03900104
DatumDomaćiRezultatGostiVreme

U15 2023

Poz.TimGPWLOTWOTLPTSGFGADiff
1141101237973364
21411210351034063
3141030131914051
41495002756497
5145810173551-16
6143920134459-15
7142110172697-71
81401301120103-83

U15 2022

Poz.TimGPWLDPTSGFGADiff
1483396721204080
24829109671206060
3482881268923854
4482218852946331
5481821945796910
648532112135123-88
74834051125172-147
800000000

Trener Loshchenko Nikita

Država
rusRussia
Sadašnji tim
CZV (U15)
Datum rođenja
26/07/1997
Godina
26